Bloemen neergelegd bij woning waar twee personen om het leven kwamen in Meerstad

Deel dit artikel
Persbureau meter / DuoFocus

Meerstad – Vrijdagochtend zijn er veel bloemen neergelegd bij de woning aan de Meerhoven in Meerstad waar eerder twee personen om het leven zijn gebracht.

De bloemen liggen op het hofje voor de woning en zijn door buurtbewoners neergelegd. Met de bloemen willen omwonenden hun medeleven tonen en stilstaan bij de ingrijpende gebeurtenis.

De omgeving is donderdag opgeschrikt door de ‘horror gebeurtenis.’

Aanvul: Op het Montessori Vaklyceum, waar het meisje leerling is, wordt geschokt gereageerd op de gebeurtenissen. De school maakte vrijdag ruimte om met leerlingen over het drama te praten. Ook op samenwerkingsschool Meeroevers en IKC Groenewei konden bewoners en ouders vrijdagochtend terecht met vragen en voor slachtofferhulp. Daarbij zijn een ondersteuningsteam, de GGD en mentoren beschikbaar voor gesprekken. Dat meldt Oogtv.nl.

Foto's

Deel dit artikel