Groningen – Bij een steekincident aan de Grote Markt in Groningen raakte gisteren één persoon lichtgewond. Kort daarop kon een 64-jarige man uit Groningen worden aangehouden. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het incident.
Rond 15:40 uur ontving de politie gisteren een melding van een conflict aan de Grote Markt in Groningen. Daarbij zou mogelijk iemand met een mes gezien zijn. Agenten gingen direct ter plaatse en startte een onderzoek in de omgeving.
Een 46-jarige man uit Hoogezand werd nabij de Nieuwe Sint Jansstraat aangetroffen met lichte verwondingen, mogelijk afkomstig van een steekincident. Hij is voor zijn verwondingen behandeld in het ziekenhuis.
Aanhouding
Een 64-jarige man uit Groningen is kort daarop aangehouden nabij de Vismarkt. Hij zit vast en zal worden verhoord over zijn betrokkenheid bij het incident.