Kans op flinke geluidsoverlast rond Europaweg en Julianaplein

Deel dit artikel
Redactie 112Groningen

Groningen – Komende maandag, dinsdag en woensdagnacht kan een aantal bewoners van De Meeuwen en de omgeving rond het Julianaplein mogelijk moeite hebben met in slaap komen. Aannemerscombinatie Herepoort gaat dan funderingspalen intrillen voor portalen boven de weg.

Op maandagavond 24 maart begint men vanaf 20.00 uur met het intrillen van palen bij de afrit Groningen-Centrum richting de Brailleweg. Op dinsdagavond 25 maart wordt hetzelfde werk uitgevoerd bij de Máximaweg, ter hoogte van de ovonde met de Brailleweg. Beide werkzaamheden zouden volgens Aanpak Ring-Zuid voor middernacht afgerond moeten zijn.

In de nacht van maandag op dinsdag (24 op 25 maart) worden de funderingspalen boven de Europaweg ingetrild, vanaf 00.30 uur. Dit werk zou rond 04.00 uur klaar moeten zijn. De nacht daarop, van woensdag op donderdag (26 op 27 maart), worden de portalen bij de afrit Groningen-Centrum verder afgemaakt, en bij de Máximaweg gebeurt dit in de nacht van woensdag op donderdag.

Als de werkzaamheden uitlopen, kan er ook in de nacht van donderdag 27 op vrijdag 28 maart gewerkt worden.

Vanwege deze werkzaamheden zal de Máximaweg volgende week afgesloten zijn. Bewoners kunnen dus rekening houden met enige overlast, vooral door het geluid van de intrillende palen, maar de verwachting is dat de werkzaamheden tijdig worden afgerond.

Foto's

Deel dit artikel