Appingedam – Vrijdagmiddag vond er een ongeval plaats op het Harddraversplein in Appingedam tussen een auto en een fietser. Politie en ambulance kwamen snel ter plaatse om hulp te verlenen.
De fietser raakte gewond en is met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht voor verdere behandeling. De bestuurder van de auto moest een blaastest afleggen en blies vermoedelijk positief, wat duidt op alcoholgebruik. De politie heeft de bestuurder daarop aangehouden. Dit is niet bevestigd door de politie.
Tijdens de afhandeling van het ongeval werd de politie ook afgeleid door een scooter zonder kenteken die voorbij reed. Een politieagent op de motor zette direct de achtervolging in. Het incident wordt verder onderzocht.
Foto's
Deel dit artikel