Politie zoekt eigenaar van gestolen sieraden na aanhouding drie verdachten

Deel dit artikel
Politie

Groningen – De politie heeft op maandag 20 juli 2026 rond 04.30 uur drie verdachten aangehouden op verdenking van heling. Het drietal werd gecontroleerd op de zuidelijke ringweg in Groningen. In de auto troffen agenten een grote hoeveelheid vermoedelijk gestolen goederen aan.

Het gaat om een 25-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats, een 19-jarige man uit de gemeente Gouda en een 22-jarige man uit de gemeente Dordrecht. De drie zitten nog vast. Het onderzoek naar hun betrokkenheid loopt nog.

Een deel van de aangetroffen goederen is inmiddels gekoppeld aan diefstallen en inbraken in de gemeente Eemsdelta. Van meerdere sieraden en een houten kistje is de eigenaar echter nog niet bekend.

De politie komt daarom graag in contact met mensen die de sieraden of het houten kistje herkennen. Wie denkt eigenaar te zijn of weet van wie de goederen zijn, kan contact opnemen met de politie via 0900-8844 onder vermelding van zaaknummer 2026198015.

Foto's

Deel dit artikel