Groningen – Van 10 mei tot 13 juli rijden er minder treinen en een periode geen treinen naar het Hoofdstation Groningen, in totaal 64 dagen.
Dit komt door werkzaamheden aan station Groningen voor het project Groningen Spoorzone.
Reizigers
De werkzaamheden aan het station en het spoor hebben gevolgen voor de NS- en Arriva treinen. Wat dat precies voor reizigers betekent, wordt tijdig door NS en Arriva bekendgemaakt, zodat treinreizigers hun reis goed kunnen plannen.
Geen treinverkeer
Het eerste weekend is er geen enkel treinverkeer mogelijk op station Groningen. En ook de rest van de periode rijden er geen treinen tussen station Groningen en station Groningen Europapark. Vanaf half juni tot het einde van deze werkzaamheden rijden er ook geen treinen vanuit het westen en noorden naar het Hoofdstation. NS en Arriva zorgen voor treinvervangende bussen.
Informatie over Operatie Groningen Spoorzone is te vinden op de website van Groningen Spoorzone en op de website van Groningen Bereikbaar.