Automobilist botst op auto met pech, 64-jarige bestuurder aangehouden

Deel dit artikel
Foto: Persbureau Meter/ DuoFocus

Sappemeer – Op de A7 bij Sappemeer is woensdagavond een automobilist tegen een stilstaande auto gebotst die met pech op de vluchtstrook stond. De bestuurder van de botsende auto, een 64-jarige man uit de gemeente Oldambt, is aangehouden voor het rijden zonder geldig rijbewijs.

Het ongeval gebeurde rond 23.10 uur. De bestuurder van de auto met pech was op dat moment niet meer bij zijn voertuig. Hij was te voet naar de dichtstbijzijnde afrit gelopen.

Politie en ambulance kwamen ter plaatse om hulp te verlenen. De 64-jarige bestuurder werd in de ambulance onderzocht en bleek lichtgewond te zijn. Vervolgens hield de politie hem aan.

Volgens een politiewoordvoerder wordt de man ervan verdacht zonder geldig rijbewijs te hebben gereden. Tegen hem is proces-verbaal opgemaakt.

Beide auto’s raakten zwaar beschadigd en moesten door een bergingsbedrijf worden afgesleept. De A7 was vanwege het ongeval enige tijd afgesloten.

Wegwerkers die aan de andere kant van de snelweg aan het werk waren, zagen de botsing gebeuren en waarschuwden de hulpdiensten.

Foto's

Deel dit artikel