112Groningen.nl

Persoon vermist na uitslaande brand Lageweg in Wedde (Video)
Wedde - Bij de Lageweg in Wedde werd zaterdagnacht om 03.05 uur een woningbrand gemeld. Er werd snel opgeschaald naar middelbrand. Er zou mogelijk nog 1 persooon in de woning zitten zei de voorlichter via Twitter.
1 persoon raakte gewond bij de uitslaande brand. Naast de brandweer Vlagtwedde kwam ook de brandweer van Bellingwolde en Winschoten ter plaatse om de brand te bestrijden.
Het Mobiel Medisch Team kwam met de auto ter plaatse alsmede meerdere ambulances. De brand wordt nog lange tijd nageblust.
Update 08:00
Volgens de politie is er één persoon gewond geraakt bij de brand en is een tweede persoon nog vermist. Wanneer het mogelijk is start de politie met een onderzoek.
We zijn net ter plaatse bij een uitslaande brand in #Wedde omdat er nog een persoon in de woning zou zijn hebben we opgeschaald naar middelbrand. Een redvoertuig en extra blusvoertuig komen ook ter plaatsen.
— Brandweer Groningen (@BRWGroningen) November 22, 2020
We zijn nog steeds bezig met bluswerkzaamheden bij de brand in #Wedde. Een persoon is overgedragen aan de collega’s van de ambulance. De brand dreigde over te slaan naar een naastgelegen woning. Dat hebben we, zoals het nu lijkt, weten te voorkomen.
— Brandweer Groningen (@BRWGroningen) November 22, 2020
Bij een woningbrand aan de Lageweg in #Wedde is vannacht een van de bewoners gewond geraakt en naar het ziekenhuis gebracht. Een andere bewoner wordt nog vermist. Wij doen onderzoek zodra dat mogelijk is. Aanvullende informatie geven we via dit twitteraccount.
— Politie Groningen (@polgroningen) November 22, 2020
Vandaag is er een groot onderzoek gestart door de @Politie . Rechercheurs doen onderzoek naar de oorzaak van de brand. Hierbij wordt oa. een politiedrone ingezet. Speurhonden zijn opzoek naar de vermiste persoon. #Wedde pic.twitter.com/PeqKGPQxua
— Mélarno Kraan (@melarnoo) November 22, 2020
